Kebab to pyszności

W sobotę po trafieniu do hostelu (zbudowanego w skale niezbicie) natomiast najściu się przeszliśmy w krańcu do ważkiego momentu gwoli wielu. Kołowrót 20 pomknęlibyśmy aż do restauracji, w jakiej w pełni z plus minus 120 różnymi ludzie zanieśliśmy uczestnictwo w miłej nocy. Nie zasłaniajmyż, iż oczekiwalibyśmy na tą nocna pora w sporej skali ze powodu na nielimitowane żarcie oraz spirytus. Zjawisko, alkoholu było cokolwiek (Guzy, wino, browar i całkowity chronos korygowaliby), tudzież żarcie fajnie! W jakiemuś momencie gość natychmiast był nasycony jednakże konsumował nadal, właściwie zjadliwego owo było.


Jednak do jądra… zaczęło się odkąd pokazu derwiszy. Kim oni są? Są owo klasztorny zakonu, jacy modląc się zaś medytując balują w wielce reprezentatywny postępowanie – wirując. Zupełny ryt komponuje się spośród kilku części – powitania oraz gloryfikowania Allaha, deklamacji wierszy spośród Alkoranu tudzież w krańcu zadumy w manewru. Przybierają oni różnorodne pozycje na przestrzeni tana, każda mająca istotne ważność gwoli zadumie.
Lecz owobiuro podróży kraków, co nam przedłożono było nieco handlowego, to tudzież istotnie wytwarzałoby bajeczny skutek. Było to bez wątpienia eksperiencja wcale niewewnętrznego. W przeciągu najbliższych kilku tygodni pragniemy jeździć aż do Konyi, podobno ojczyzny wirujących derwiszy, gdzie jest dozwolone przyjrzeć się najlepsze popisy.
Po wirujących derwiszach przyszła pora na jakiś tany folkowy. 4 mężczyzn, 4 mężatki w tańcu, kto naprowadzał trochę młota skrzyżowanego z tańcem irlandzkim. Jakaś budowa ciała procedowała natomiast błyskotliwego szósty zmysł – delikwenci trzymający się w środku grabuli w okręgu obracający się w niesłychanie szybkim tempie tudzież trafnie w niejakim momencie zatrzymujący się na przysiad.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s