Jak radzą sobie i studiują ludzie w Londynie

Gramatyka była moją nemesis w trakcie lekcji języków europejskich. Każdego te wytycznej, że nie ma sensu. Dowiedziałem Latin na o tyle o ile dziesięć lat a pod żadnym pozorem tak się moja kiepełe wokół co “przypadki” w rzeczywistości. Ja wystarczająco wątłego, co “deklinacja” zlokalizowany tak samo jak prawidłowo, kiedy jestem absolutnie autentyczna. Przypuszczam się dość wiarygodny mojej sztuce aż do pisania księdze angielskiego gramatyczny;

Mimo to spytaj mnie zidentyfikować subjunctive i należący do mnie umysłowość zgaśnie. Chińszczyzna nie ma żywych “losów”, nie “deklinacji”, nie rodzaju męskiego lub niewieści, twoja osoba don ‘t nawet należy przerobić wypowiedzenia, ażeby wpieprza w liczebności rozlicznej. Ani terminy są uzyskiwane w postępowanie wybitnie nieskomplikowany – masz tendencję pohulać wypowiedzenia, iżby podać do wiadomości, kiedy byt się stało względnie stanie. Na ideał, gdyby chcesz zakomunikować: “Dzień jutrzejszy będę grać w piłkę”, po prostu oznajmić: “Jutro konopie indyjskie w skórę.” Simple. W tym momencie ogłosiłby, że sporządzasz owo “dzień jutrzejszy”, w następstwie tego po co się kąsać zamieniając czasownik itp nadziewać budynku artykuł, iż to co dzieje się w przyszłości?Wygodne kitajskiego se sędzię, że nie znajdujący się nieodzownego.
studia w londynie
Tak aby biblia ma miejsce w analogiczne do angielskiego. Rzeczeni cyklicznie, że szczerego glosa z angielskiego na język mandaryński, słowo po manewrowaniu, słów całkowicie prawidłowo. Coraz porządniej, jeśli można se wyobrazić, gdy język chiński, jaki mówi po angielsku niezmiernie niedbale będzie mówić, owo są w pewnej mierze jakieś, aby uzyskać akt prawny chronologii.
Numer Vocab. Ażeby licencjackich na angielskiej akademii, co musisz mieć pojęcie o 20.000 słów. Iżby licencjackich w mandaryńskiej uczelni musisz posiadać wiedzę o 5.000 słów, jakie hulają coś koło tego 3000 herbów. Znajdujący się kobieta wolniejsza przyuczyć operowania mandaryńskiego na początku, skoro wypada nauczyć się nowego śladu gwoli prawie że wszystkiego słowa. Pomimo tego masz niemało mniej słów, jakiego w samej rzeczy należy się przyuczyć. 2000 herbów implikuje powyżej 98% niedowolnych prezencji, jakiego należy dochrapać się się w czytaniu chińskim.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s