Dlaczego aby nie przedłużyć?

Wielu dietetyków mówi, iż ażeby cisnąć się tych niechcianych kilogramów, to istotnie nie jest o jedzeniu mniej, wszak wykonując więcej. Wzdłuż że jest owo totalnie prawda, to nie oznacza, że ​​ludzie mogą spożywać, co im się podoba, owszem niespiesznie, gdy wyszło. W rzeczywistości, strategia pokazują, że niektóre odsiecz, przede wszystkim te zakupione od momentu sieci faskkt-food, przypadkiem no mają więcej kalorii aniżeli można było spalić w treningu 30-minut. Skutkiem tego należy baczyć, co się je. W dole są greasiest tudzież gros kalorii pakowane odsiecz spośród niektórych z w największym stopniu popularnych fast-foodów na świecie.

KFC

Kurczak KFC jest pewność siebie Finger Lickin ‘good. Pies z kulawą nogą nie być może podważać tego i na niechybnie, KFC serwuje jednym spośród, jeśli nie perfekcyjny fast-food kurczaka w świecie. Oraz najlepszym (lub właściwie najgorszym) pod wobec liczby kalorii jest KFC Famous miseczka z ryżem i sosem. To oraz pochodzi spośród nakazu Sałatka Caesar Side a średniej malinowej herbaty mrożonej. Ten potrawa sam pakuje niesamowite 1.457 kalorii, 59 g tłuszczu (13 g tłuszczów nasyconych), zaś 3560 mf sodu. Następnym w pełni w KFC, pamiętaj, ażeby spróbować uniknąć tego posiłku oraz miast iść na chrupiące paski zaś zielonej fasoli, iż kombi ma o wiele mniej kalorii na 475.

McDonald

McDonald szczyci opóźnienie wytrysku służąc miliardy klientów na całym świecie. Niemniej jednak owo fast-food chain jest oraz sumienny wewnątrz dodanie tryliony kalorii organom swoich klientów. McDonald hamburgery są znane na całym świecie, i niektóre są na równi z jakością oraz soczystość ich pyszne hamburgery.

Po prostu staram się ciąć zakręt od Chicken Breast Strips Wybiera Premium (5 szt.) w sosie Ranch. ów potrawa combo także pochodzi z plus minus duże frytki zaś colę duże. Podsumowując, całkowita ilość kalorii dla tego posiłku wynosi 1670 kalorii. Zawiera i 87 g 13 g tłuszczu (tłuszcz nasycony) zaś 2370 g soli sodowej. Ten strawa zawiera tyle kalorii, iż nawet bez sera Quarter Pounder (w połączeniu z sałatką i dużym mrożona herbata) nawet nie jest blisko, jak owo ale wręcz zawiera w sumie 470 kalorii, 22 g tłuszczu (7 g tłuszczów nasyconych, 1 g tłuszczów trans) a 1.490 ms sodu.

Burger King

Burger King to jedna spośród najlepszych restauracji fast-food na świecie zaś hamburgery służą są na wskroś niezwykły. Problemem jest to, gros z nich jest wypełniona ściśle mówiąc krocie kalorii, iż nawet po treningu, nieco kalorii byłyby w przyszłości pozostały niespalone. Pick spośród tego grona jest nędzny Triple Whopper spośród serem. Potrawa posiada szeroki frytki a colę i średnioterminowej.

Ten potrawa tenże sam zawiera niezawodny z 2040 kalorii, 113g tłuszczu (38 g tłuszczów nasyconych), 3,5 g tłuszczów trans a 2650 mg sodu. Owo rozumie się samo przez się oznacza, iż ​​zamówienie nie obejmuje dodatkowe polewy boczku. Dosyć tego przedstawić sobie, jak niemało kalorii musiałaby uderzenie to dodaje. Jako alternatywę, można zdecydować się na Whopper Jr (bez Mayo), spośród sałatką Garden a wodą mineralną. Na 490 g kalorie, ów potrawa ma nic bardziej błędnego jedną czwartą zawartości kalorii Triple Whopper.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s