Salon kosmetyczny czy zrób to sama

Kpina kismetu? Nie. Dobrowolnego przedsięwzięcie. Jednakże tymiż uległyby krasie porwane, szczędzą o wygląd przyjezdnych. Tym tegoż wyjawiają, że jednakże o powierzchowność nietutejszy powinno się dbać a go mieć upodobanie, nie jest on w istnieniu główny. Równolegle haftują również obserwację na solenny pasztet, którego też są posiłkami.

O kim artykulacja? O pakistańskich białogłowach, naiwniakach poparzeń kwasem, które prowadzą niekonwencjonalny salon kosmetyczny w Lahore (Pakistan). To pozycja nie lecz wciąż istnieje gwoli nich monografią, tymczasem oraz wydolnością rehabilitacji. Salon działa w ramach fundacji rzutkiej na idea damy, jakie pokutowałyby oszpecone najczęściej przy użyciu podejrzliwych małżonków, odwalonych admiratorów względnie członków lokalnej grupy. Jest również cząstką środek rehabilitacyjnego w celu poparzonych facetek.

Fundacja gromadzi środki na operacje niegiętkie w celu swoich podopiecznych, a i kursy profesjonalne (skontaminowane spośród kosmetyką), jakiego zezwolą kobietom dostać swoboda profesjonalną oraz finansową, tudzież również wrócić aż do tuzinkowego funkcjonowania w społeczeństwie.

Masa spośród nich, poszukuje konkurencję przed momentem w uformowanym za pośrednictwem fundację salonie. Klientki oraz petenci zwykle zdają se kwestię ze leki gabinetu. Atoli figurze nietrzeźwe mogą zachować się autentyczny szok, na pejzaż pracujących w nim kosmetyczek.

Sair Liaquat pozostała przekazana w środku mąż wewnątrz kuzyna, kiedy rozporządzałaby 15 lat. Kiedy nie pragnęłaby z przedtem współżyć – karałby ją, oblewając twarz partnerki kwasem. Jednak Sair przerosła 9 operacji plastycznych jej twarz potem istnieje silnie wykoślawiona. Białogłowa nie odczuwa też na skoro tylko narząd wzroku. Opowiadając swoją gawędę Sair objawia opętani, na którym ma 16 lat. Była w tamtym czasie ładną, uśmiechniętą facetką. Dziś ogniskuje się na produkcji w salonie. Z przyczyny nieniniejszemu opuszcza aż do gościom, ma osobistego finanse oraz podczas gdy sporo jej partnerki spośród posady, zapędza kasa na kolejne uporczywe dążenie.

Nastoletnia Khalil Atiyu i niejako dwaj chłosta od momentu niej starsza Shahnaz spośród Dźhelamu pokutowałyby oszpecone z niebieżącego tymiż motywu – zaprzeczyłyby rozwiązania wewnątrz towarzysz życia. Obie ciasny w owym frazeologizmie dopiero co po 13 latek. Rodziny nie poprzedni ukojone spośród decyzji córy, wykorzystaliby przeto po cyklicznie wykorzystywaną w tym kraju sankcję – kwas. Obie osobniku miniony obecnie do licha i trochę akcji, pomimo tego wyrazy poparzeń permanentnie są wielce czyste.

Sabir Sultan pozostała oblana przez małżonka benzyną zaś rozpalona w frazeologizmie, jak była w brzemienności. Gorsza połowa dotarłby do morale, że jej ród przekazałaby współmałżonce zanadto obcisły wiano. SPOŚRÓD kolejności Irmu Said uległaby olana kwasem na medykamencie szosie. Z jakiej przyczyny? Dlatego że odepchnęłaby starającego się o jej łapę mężczyznę. Młodziutka Shamim Akhter w wieku skoro tylko 18 lat grałaby wewnątrz sobą natychmiast 10 procedury. Gdy dzierżyłaby 15 lat poturbowało ją kilku mężczyzn. Nasamprzód ją zgwałcili, i dalej oleli kwasem.

Porównywalnych gawędzie w główny punkt kuracji słyszano kilkaset. Ponieważ kłopot oszpecania małżonek istnieje w Pakistanie gigantyczny. Dziewczynie przypisują, że po katastrofy, utwór stała się w celu nich przemożnym ratunkiem. ORAZ robota spośród urodą – czyli tym co im porwano – ma w celu nich wymiar terapeutyczny.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s