Dekoracje wnętrz

Do niedawna, decydując się na modernizacja wyglądu wewnętrznych ścian naszego domu azaliż mieszkania stawaliśmy przed wyborem: farbka azali tapeta, co było trudne do zniesienia, zwłaszcza w celu osób pragnących w dowolny kuriozalny metoda wyróżnić swoje wnętrze. Dziś jednak, ze względu dostępności różnego rodzaju nietypowych dekoracji, możemy migiem a łatwo dostać efekty nie do powtórzenia.

Wbrew pozorom, dekoracje wnętrz ścian nie jest wyłącznie domeną miłośników nowoczesności. Jak się bo okazuje, nuże wiele wieków temu w ten modus swoje pomieszczenia próbowali odmieniać Grecy azaliż Rzymianie, tradycje w tym zakresie są w związku z tym bez wątpienia bogate.

O tak dalece kiedyś o wyglądzie wnętrz decydowała przede wszystkim przystępność konkretnych materiałów oraz akcesoria kuchenne, ano w tym momencie jedyne, co nas ogranicza to gust natomiast pomysłowość. Aby lecz świadomie zadecydować, które z rozwiązań będzie w naszym przypadku najlepsze, warto zapoznać się z wszystkimi, oferowanymi na rynku możliwościami.

Dekoracje płaskie

– Pierwszym sposobem na istota żywa oryginalnej powierzchni jest tzw. ?przecierka?, inaczej laserunek ? naniesienie warstwy, zwykle półprzezroczystej farby, zmieniającej barwę ściany, na którą jest nakładana ? Mówi Paweł Kwaśniewski z Galerii Wnętrz Iguane.

W zależności odkąd tego, podczas gdy mrowie farby laserunkowej użyjemy, malowana płaszczyzna może egzystować jaśniejsza ewentualnie ciemniejsza. Efekt przenikania się dwóch zastosowanych za pomocą nas kolorów możemy w przyszłości ponadto naznaczyć np. niedaleko użyciu gąbki ? tworząc różnorodne, pasujące do naszego stylu wzory.

Prawie płaską, tudzież symultanicznie przyozdobioną powierzchnię otrzymamy również stosując glinki weneckie, czyli produkty z drobinkami glinek albo płatków. Farby te, umiejętnie rozprowadzone zbyt pomocą szpachelki albo pędzla stworzą na ścianie delikatny, przecież jakkolwiek stanowczo widoczny wzór.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s