Suplementy i odżwyki dla kulturystów

W życiu każdego ćwiczącego przychodzi czas w którym zaawansowanie siło wytrzymałościowy zanika.

Może istnieć to spowodowane wieloma czynnikami. Najczęstsze z nich to: osiągnięcie najwyżej siłowego pod ręką obecnej diecie tudzież stylu życia, “wypalenie” organizmu zaś zły cykl treningowy. O jak wiele zła dieta, c…W życiu każdego ćwiczącego przychodzi Chronos w którym awans siło wytrzymałościowy zanika.

Może istnieć to spowodowane wieloma czynnikami. Najczęstsze z nich to: dokonanie jeżeli w ogóle siłowego niedaleko obecnej diecie i stylu życia, “wypalenie” organizmu oraz zły szereg treningowy. O jak wiele zła dieta, szereg pracy a ćwiczeń to dość sprawa indywidualna, to “wypalenia” organizmu możemy uciec stosując odpowiednie odżywki tudzież suplementy. Do z reguły kupowanych odżywek należą: kreatyna, hmb, tribulus tudzież ZMA, bcaa a gainery. Każdy z tych specyfików ma odmienne właściwości. Kreatyna w dowolnej formie skutecznie podniesie nasze jak już siłowe, pomoże w uzyskaniu odpowiednich kształtów mięśnia poprzez częściowe dopompowanie go wodą.

HMB przyczynia się do budowania czystej motłoch mięśniowej zaś hamuje katabolizm białek skutkiem tego ma obowiązek egzystować stosowany dzięki zupełny czas treningowy. Tribulus tudzież ZMA w zwykły modus podnoszą liczba testosteronu w naszym organizmie przez co mają impreza ciężko anaboliczne, lecz nie są to środki sterydowe.

Gainery, popularnie zwane masówkami to kaloryczne środki z niewielką zawartością białka (ok 30-35%). Pomagają zdobyć powiększenie masy nawet blisko złej diecie bądź szybkim metabolizmie.

Więcej informacji na temat odżywek znajdziesz pod adresem: http://tanie-odzywki.pl/9-odzywki-bialkowe

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s