Daleki wschód – masaże

Holistyczne podejście do naszego ciała dawno obecnie powinno odmalować się w naszych umysłach. Leczenie całości i nie wybranej części naszego ciała daje zdumiewające efekty.My się o tym dowiadujemy nie wcześniej aktualnie zaś Tajowie praktykują to od momentu o tyle o ile 2000 lat. 

Filozofia medycyny wschodu w zgodności z ogólnymi koncepcjami filozoficznymi, podkreśla ścisłą współzależność pomiędzy ciałem fizycznym, umysłowością a ciałem mentalnym natomiast wiążącą je energetyczną strukturą pośrednią, nazywaną nieraz ciałem energii życiowej. Uważa się zgodnie z holistyczną (całościową) koncepcją żywego ustroju, że żaden problem zdrowotny nie ogranicza się do części ciała fizycznego, natomiast owszem dotyczy całości. Dlatego postuluje się zaś realizuje w praktyce rehabilitacja całego człowieka tudzież nie wybranego zbioru objawów. Wszystkie elemety tej całości mają także organiczony związek z najszerzej rozumianym środowiskiem przyrodniczym.

Holistyczne metoda do masażu oznacza, iż pojedyńcza jego sesja egzaminacyjna trwa od dwóch do trzech godzin. W ten badania działamy na kompletny ustruj pacjenta, oraz nie na odwrót na teren w, którym pojawił się “problem”. Tajowie są i przekonani o tym, że uzyskanie optymalnych efektów masażu wymaga odpowiedniej diety, ćwiczeń duchowych, i w koniecznych przypadkach, także natomiast lekarstw. Holistyka to postępowanie leczenia zgodnie z której wszystko istnieje w sieci powiązań. Zwraca się również uwagę na linie energetyczne będące w nierównowadze zaś stara się im ją przywrócić.

Posługując się nieraz paranormalnym wglądem, wskazuje plus na duchowe a emocjonalne problemy zaś sugeruje sposoby ich przezwyciężania.”My zasoby siły roboczej wschodu jesteśmy przekonani, że żywa twór zbudowana jest z jednorodnego tworzywa. Wszystko jest jednością, nie wolno tym samym odzielać części od całości, lekceważąc ich prestiż na tę całość. Nie koncentrujemy się w podobny sposób na chorobie, jednak na całym ciele. Nie klasyfikujemy chorób, gdyż wszystkie pochodzą z tego samego źródła – braku równowagi subtelnych prądów energetycznych w ciele

zobacz na: Dermique – lomi lomi

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s