Luksusowane gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe kojarzą się najczęściej jak maleńko niedrogiego. Nie oznacza to odkąd razu, że są to rzeczy kiepskiej jakości, mimo to gadżety reklamowe na ogół nie łączą się mimo że z pojęciem luksusu.

Okazuje się jednak, że zaś materiały promocyjne mogą mieć miejsce w wersji ekskluzywnej. To fabrycznie nowy trend o ile chodzi o gadżety reklamowe.

Zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które będą rozgrywane na polskich natomiast ukraińskich stadionach, spowodowały góra materiałów promocyjnych wykorzystujących oficjalne marka a maskotki. Oczywiście te gadżety reklamowe dzielą się na te oryginalne, z licencją oraz na swobodną twórczość, która pomija prawa autorskie tudzież wykorzystuje właściwie luźne skojarzenia z piłką nożna, zaś nie konkretne marka (są też ewidentne podróbki).

„Mistrzowskie” gadżety reklamowe to cyklicznie koszulki (zarówno męskie gdy a damskie – panie chcą sekundować w czymś, co nie przypomina swoim fasonem wora pokutnego), kubki, smycze alias takie gadżetowe standardy. Można zapytać gdzie w tej okolicy miejsce na tamten zapowiadany w tytule luksus? Okazuje się, że marka Mistrzostw zaś wyobrażenie oficjalnych maskotek wykorzystała jedna z firm jubilerskich wypuszczając na giełda kolekcję biżuterii. Bransoletki, spinki do mankietów czy zegarki z marka – to znajdzie w ofercie kibic, który dysponuje większą ilością gotówki. Tegadżety reklamowe są wykonane z metali szlachetnych za sprawą znaną firmę jubilerską. Można spokojnie o nich powiedzieć, że są to luksusowe gadżety reklamowe.

Nie można oznajmić jednak, że gadżety reklamowe z wyższej półki pojawiły się nie wcześniej teraz. Wiele firm już już zamawiało kłaki wieczne czy też długopisy dobrych marek zaś zlecało nadrukowanie na nich swojej nazwy względnie logo. Uchodziło to zbyt rozmowny wihajster reklamowy, który wręczano kontrahentom czy też ważniejszym klientom. Podobną funkcję spełniały też butelki dobrych jakościowo alkoholi, które zyskiwały specjalne etykietki wykorzystujące nazwę firmy, która zleciła zakończenie takich gadżetów. Czasem otrzymywały też nową, zabawną nazwę. Nie był to przypuszczalnie dinks reklamowy w wersji luksusowej, ale na pewnie był dobrej jakości.

 

źródło: gadżety reklamowe

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s